Salomon Aero Glide 4 Dames

Vanaf: € 0,00
Nog even geduld, dit product kan besteld worden vanaf 01-02-2026
  • De Salomon Aero Glide 4 is de perfecte schoen voor lange runs. Dit model is geschikt voor zowel beginnende als ervaren hardlopers. Dé schoen voor je duurloop!

    Tussenzool

    Het OptiFOAM2-materiaal in deze schoen zorgt voor een verbeterde balans tussen demping en energieteruggave. Deze vernieuwde foamformule is zachter bij de landing voor extra comfort en biedt meer veerkracht bij de afzet. Het resultaat is een soepele, stabiele en responsieve loopervaring die elke stap lichter laat aanvoelen. Veel hardloopschoenen van Salomon hebben de Reverse Camber-technologie, zo ook dit model. Reverse Camber is een ronde “rockerzool”, wat zorgt voor een soepele overgang van hak naar voorvoet.

    Bovenwerk

    De Aero Glide 4 heeft een bovenwerk dat jou trail-ready maakt. Het bovenwerk van de schoen wordt van tussenzool tot het vetersysteem omhuld door Salomon haar SensiFit™-constructie en zorgt hiermee voor optimale houvast en een op maat gemaakte pasvorm rondom de voet. Een licht, flexibel en duurzaam bovenwerk van 3D Mesh biedt een optimale en comfortabele ondersteuning van de voet. Het bovenwerk is voorzien van reflecterende details, zodat je ook in de avonduren je runs veilig kan lopen. Deze schoen heeft ook een OrthoLite®-inlegzool. Deze inlegzool biedt een zacht instapcomfort en zorgt hiermee voor langdurige demping. OrthoLite® heeft een open-cell foam wat er voor zorgt dat de schoen van binnen luchtdoorlatend is en jouw voeten koel houdt.

    Slijtzool

    Ontwikkeld voor maximale efficiëntie op de weg, de Contagrip® Road slijtzool excelleert op vlakke, compacte ondergronden zoals asfalt. De zool is duurzaam en presteert kilometer na kilometer en zorgt na ieder grondcontact voor tractie om snelheid te behouden en te verhogen. Bestel nu en ervaar de veelzijdigheid van de Salomon Aero Glide 4, binnen enkele dagen bij jou thuis geleverd!
  • Artikelnummer: L49151600
    Artikelgroep: Allround loopschoenen
    Collecties: Salomon Aero
    Kleur: Blauw
    Geslacht: Dames
    Merk: Salomon
    Schoentype: Neutraal
    Demping: Gemiddeld / veel
    Voorvoethoogte: 33 mm
    Hielhoogte: 41 mm
    Offset: 8 mm
    Responsiviteit: Gemiddeld / veel
    Ondersteuning: Gemiddelde
    Gewicht: 227 g
    Eigenschappen: Reflecterend
    Breedte: Normaal
    Gewicht: 200-300 gram
    Stack height: 40-50mm (extra hoog)
Vind de juiste loopschoenen chevron-right
Click here to visit our Shoe Advisor