Altra Olympus 275 Hilo Heren

Vanaf: € 0,00
  • De Altra Olympus 275 Hilo is speciaal ontworpen voor het lopen van lange afstanden. Bij het lopen van 50km of meer wil je trailschoenen die continu gerichte demping geven. Dé schoen voor je meest uitdagende avonturen!

    Tussenzool

    De tussenzool is gemaakt van Altra EGO™ MAX, een luxueus, lichtgewicht foam dat je voeten van begin tot eind comfortabel houdt tijdens je run. Het is relatief zacht en geeft een goede energieteruggave. De Olympus 275 Hilo heeft de Original FootShape™ pasvorm. Dit is de breedste pasvorm van Altra welke je voet de ruimte geeft om natuurlijk te bewegen.

    Bovenwerk

    Het bovenwerk is gemaakt van MATRYX®-materiaal. Deze lichtgewicht en ademende stof is versterkt met technische vezels zoals Kevlar, wat zorgt voor extra duurzaamheid en ondersteuning. Hierdoor blijft de schoen stevig en comfortabel, ook op ruige en technische ondergronden. Het bovenwerk beschikt over een beschermlaag, dit maakt de schoen slijtagebestendig en geschikt voor ruige terreinen.

    Slijtzool

    Met een Vibram® Megagrip slijtzool biedt de schoen ongeëvenaarde grip op droog en nat terrein dankzij de hoogwaardige rubbersamenstelling. Ook is de slijtzool extreem duurzaam, waardoor hij ideaal is om lange afstanden te lopen en nieuwe avonturen te beleven. Verzeker je van de Altra Olympus 275 Hilo en begin binnen enkele dagen met het verkennen van de trails!
  • Artikelnummer: AL0A85WT73V
    Artikelgroep: Trailschoenen
    Collecties: Altra Olympus
    Kleur: Grijs
    Geslacht: Heren
    Merk: Altra
    Schoentype: Neutraal
    Demping: Veel
    Voorvoethoogte: 33 mm
    Hielhoogte: 33 mm
    Offset: 0 mm
    Responsiviteit: Gemiddeld
    Ondersteuning: Veel
    Gewicht: 334 g
    Eigenschappen: Vibram
    Type trail: Technische Trail, Ultra trail
    Breedte: Normaal
    Gewicht: 300+ gram
    Stack height: 30-40mm (hoog)
Vind de juiste loopschoenen chevron-right
Click here to visit our Shoe Advisor