HOKA Challenger 8 Dames

Vanaf: € 0,00
Onze klanten beoordelen ons met een 4.5 / 5
  • Voor avonturen op de weg en off-road is de HOKA Challenger 8 de schoen voor jou. Een hybride trailschoen met extra demping voor verharde wegen en een speciale buitenzool voor extra grip op trails! Dé trailschoen om van asfalt naar trail te gaan!

    Tussenzool

    De CMEVA-tussenzool biedt uitstekende demping en bescherming tijdens je runs, ongeacht het type run. Het materiaal van CMEVA is reactief en zorgt voor hoge mate van comfort.

    Bovenwerk

    Het Engineered Mesh bovenwerk biedt ondersteuning op strategische plekken rondom de middenvoet en heeft een hoog ademend vermogen in de voorvoet. Daarnaast wordt in het bovenwerk van HOKA gedeeltelijk gerecyclede materialen gebruikt om de impact op het milieu te verminderen. Ook beschikt de schoen over een toe-protector om extra bescherming te bieden tijdens het lopen.

    Slijtzool

    Doordat de buitenzool een traction lugs heeft, zorgt deze voor een goede grip op onverharde wegen en paden, waardoor je ongestoord door kunt rennen op onverharde paden! De Challenger 8 heeft een noppendiepte van 4 mm. Maak je klaar voor de trails: bestel de HOKA Challenger 8 nu en start snel je volgende trailavontuur!
  • Artikelnummer: 1168717-BKGD
    Artikelgroep: Trailschoenen
    Kleur: Zwart
    Geslacht: Dames
    Merk: HOKA
    Productnaam: Challenger 8
    Schoentype: Neutraal
    Demping: Gemiddeld / veel
    Voorvoethoogte: 34 mm
    Hielhoogte: 42 mm
    Offset: 8 mm
    Responsiviteit: Gemiddeld
    Ondersteuning: Gemiddelde
    Gewicht: 230 g
    Eigenschappen: Toe-protector
    Lengte Trailnoppen: Medium (3,1 – 4,5 mm)
    Type trail: Road to trail
    Breedte: Normaal
    Gewicht: 200-300 gram
    Zooldikte: 40-50mm (extra hoog)
Vind de juiste loopschoenen chevron-right
Click here to visit our Shoe Advisor