adidas Supernova Glide Dames

Vanaf: € 129,95
Gratis verzending
Onze klanten beoordelen ons met een 9 / 10
  • Ontketen dagelijks je beste zelf met de adidas Supernova Glide, de ultieme keuze voor comfort tijdens elke run. Ervaar elke dag opnieuw de ultieme performance van de Supernova Glide.

    Tussenzool

    De tussenzool is gemaakt van Dreamstrike, een op PEBA-gebaseerd foam, wat zorgt voor een goed gedempte en soepele rit. Het foam is voor 20% gemaakt van biologisch materiaal en iets steviger dan Lightstrike Pro. Dreamstrike is veerkrachtig, soepel en blijft responsief tijdens het lopen.

    Bovenwerk

    De Supernova Glide is gemaakt van een monomesh bovenwerk dat ademend vermogen en flexibiliteit biedt. Ondanks het dunne materiaal verliest het bovenwerk niet haar stevigheid. Het bovenwerk wordt afgerond met een gewatteerde tong. Deze verdeelt de druk van de veters, voorkomt pijn en geeft een comfortabel gevoel.

    Slijtzool

    Met een rubberen slijtzool zorgt de schoen voor goede grip en tractie tijdens het hardlopen. Bestel nu en ervaar de veelzijdigheid van de adidas Supernova Glide, binnen enkele dagen bij jou thuis geleverd!
  • Artikelnummer: KJ8775
    Artikelgroep: Allround loopschoenen
    Collecties: adidas Supernova
    Kleur: Roze
    Geslacht: Dames
    Merk: adidas
    Schoentype: Neutraal
    Demping: Weinig / gemiddeld
    Voorvoethoogte: 28 mm
    Hielhoogte: 36 mm
    Offset: 8 mm
    Responsiviteit: Gemiddeld
    Ondersteuning: Gemiddelde
    Gewicht: 240 g
    Breedte: Normaal
    Gewicht: 200-300 gram
    Stack height: 30-40mm (hoog)
Vind de juiste loopschoenen chevron-right
Click here to visit our Shoe Advisor