Cadeaus tot €25
-
Powerbar Protein Plus Low Sugar Bar Vanille Prijs € 1,59 Unit price measure € 45,43 / kilo -
Powerbar Electrolyte Tablet Lemon Tonic Boost Prijs € 6,25 Unit price measure € 148,81 / kilo -
Powerbar Electrolyte Tablet Black Currant Prijs € 6,25 Unit price measure € 148,81 / kilo -
Powerbar Electrolyte Tablet Pink Grapefruit Prijs € 6,25 Unit price measure € 148,81 / kilo -
Powerbar Electrolyte Tablet Raspberry Pomegranate Prijs € 6,25 Unit price measure € 148,81 / kilo -
Powerbar Protein Plus Bar Lemon Cheesecake 55g Prijs € 2,59 Unit price measure € 47,09 / kilo -
Powerbar Protein Plus 30% Bar Vanilla Caramel-Crisp Prijs € 2,59 Unit price measure € 47,09 / kilo -
Powerbar Hydrogel Mojito 67ml Originele prijs € 2,79 Prijs € 2,34 Unit price measure € 34,93 / liter -
Powerbar Powergel Lemon-Lime 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel Vanilla 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel Strawberry-Banana 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Sweetn Salty Prijs € 1,79 Unit price measure € 44,75 / kilo -
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Strawberry Cranberry Prijs € 1,79 Unit price measure € 44,75 / kilo -
Powerbar Natural Energy Cereal Bar Cacao Crunch Prijs € 1,79 Unit price measure € 44,75 / kilo -
Powerbar Natural Protein Bar Salty Peanut Crunch Prijs € 1,89 Unit price measure € 47,25 / kilo -
Powerbar Natural Protein Bar Banana Chocolate Prijs € 1,89 Unit price measure € 47,25 / kilo -
Powerbar Powergel Red Fruit Punch 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Clif Energy Bar Peanut Butter Banana Dark Chocolate Originele prijs € 2,85 Prijs € 2,28 Unit price measure € 33,53 / kilo
Er ging iets mis bij het laden.